L’agenda de les 12 internacionals culers
Els partits de classificació per al Mundial i la Copa Amèrica marquen la nova aturada per seleccions
www.fcbarcelona.com
Femení
Comparteix aquest article
- Viber
- Messenger
- Copia l'enllaç
Nova aturada per compromisos internacionals i nou èxode massiu a la plantilla del Barça. Fins a dotze jugadores s’han incorporat a les seves seleccions per disputar partits d’àmbits diversos. A continuació els repassem:
Selecció espanyola: Sandra Paños, Marta Torrejón, María León, Patri Guijarro, Vicky Losada, Olga García i Alexia Putellas
06/04: Finlàndia – Espanya (classificació per al Mundial 2019)
10/04: Àustria – Espanya (classificació per al Mundial 2019)
Selecció holandesa: Lieke Martens
06/04: Holanda – Irlanda del Nord (classificació per al Mundial 2019)
10/04: Irlanda – Holanda (classificació per al Mundial 2019)
Selecció anglesa: Toni Duggan
06/04: Anglaterra – Gal·les (classificació per al Mundial 2019)
10/04: Bòsnia – Anglaterra (classificació per al Mundial 2019)
Selecció brasilera: Andressa Alves
05/04: Brasil – Argentina (Copa Amèrica) Xile
07/04: Brasil – Equador (Copa Amèrica) Xile
11/04: Brasil – Veneçuela (Copa Amèrica) Xile
13/04: Brasil – Bolívia (Copa Amèrica) Xile
Selecció francesa: Élise Bussaglia
06/04: França – Nigèria (Amistós). Le Mans
09/04: França – Canadà (Amistós). Rennes
Selecció francesa B: Perle Morroni
05/04: França – Itàlia (Torneig internacional sub-23). La Manga
07/04: França – Suècia (Torneig internacional sub-23). La Manga
09/04: França – Noruega (Torneig internacional sub-23). La Manga
Selecció espanyola: Sandra Paños, Marta Torrejón, María León, Patri Guijarro, Vicky Losada, Olga García i Alexia Putellas
06/04: Finlàndia – Espanya (classificació per al Mundial 2019)
10/04: Àustria – Espanya (classificació per al Mundial 2019)
Selecció holandesa: Lieke Martens
06/04: Holanda – Irlanda del Nord (classificació per al Mundial 2019)
10/04: Irlanda – Holanda (classificació per al Mundial 2019)
Selecció anglesa: Toni Duggan
06/04: Anglaterra – Gal·les (classificació per al Mundial 2019)
10/04: Bòsnia – Anglaterra (classificació per al Mundial 2019)
Selecció brasilera: Andressa Alves
05/04: Brasil – Argentina (Copa Amèrica) Xile
07/04: Brasil – Equador (Copa Amèrica) Xile
11/04: Brasil – Veneçuela (Copa Amèrica) Xile
13/04: Brasil – Bolívia (Copa Amèrica) Xile
Selecció francesa: Élise Bussaglia
06/04: França – Nigèria (Amistós). Le Mans
09/04: França – Canadà (Amistós). Rennes
Selecció francesa B: Perle Morroni
05/04: França – Itàlia (Torneig internacional sub-23). La Manga
07/04: França – Suècia (Torneig internacional sub-23). La Manga
09/04: França – Noruega (Torneig internacional sub-23). La Manga
Comparteix aquest article
- Viber
- Messenger
- Copia l'enllaç
Força Barça
Força Barça