fcb.portal.reset.password

Pol Pla i Joan Losada competiran en rugbi 7 | VÍCTOR SALGADO - FCB

A continuació adjuntem el llistat de partits en que hi haurà participació blaugrana, dividit per esports i amb hora de Barcelona:

Fútbol

Neymar Jr i Rafinha (Brasil masculí) i Andressa Alves (Brasil femení)

03 d’agost: Brasil (f)- Xina, 21.00 h

04 d’agost: Brasil (m)-Sudàfrica, 21.00 h

07 d’agost: Brasil (f)-Suècia, 03.00 h

08 d’agost: Brasil (m)-Iraq, 03.00 h

10 d’agost: Sudàfrica-Brasil (f), 03:00 h

11 d’agost: Dinamarca-Brasil (m), 03.00 h

Bàsquet

Juan Carlos Navarro i Víctor Claver (Espanya); i Shane Lawal (Nigèria)

7 d’agost: Croàcia-Espanya, 00.00 h

8 d’agost: Nigèria-Argentina, 03.30 h

9 d’agost: Espanya-Brasil, 19.15 h

10 d’agost: Lituània-Nigèria, 00.00 h

12 d’agost: Nigèria-Espanya, 00.00 h

14 d’agost: Espanya-Lituània, 00.00 h

14 d’agost: Croàcia-Nigèria, 03.30 h

15 d’agost: Nigèria-Brasil, 19.15 h

16 d’agost: Espanya-Argentina, 00.00h

Rugbi a 7

Pol Pla i Joan Losada (Espanya)

9 d’agost: Sudàfrica-Espanya, 16.30 h

9 d’agost: Austràlia-Espanya, 21.00 h

10 d’agost: França-Espanya, 16.00 h

Handbol

Wael Jallouz (Tunísia), Kamil Syprzak (Polònia), Jesper Noddesbo i Lasse Andersson (Dinamarca), Cedric Sorhaindo i N’Guessan (França)

7 d’agost: Dinamarca-Argentina, 19.40 h

7 d’agost: Polònia-Brasil, 21.40 h

8 d’agost: França-Tunísia, 00.50 h

9 d’agost: Qatar-França, 14.30 h

9 d’agost: Alemania-Polònia, 16.30 h

9 d’agost: Tunísia-Dinamarca, 19.40 h

11 d’agost: Tunísia-Qatar, 14.30 h

11 d’agost: Polònia-Egipte, 16.30 h

11 d’agost: Dinamarca-Croàcia

12 d’agost: Suècia-Polònia, 00.50 h

12 d’agost: França-Argentina, 02.50 h

13 d’agost: Croàcia-França, 16.30 h

13 d’agost: Dinamarca-Qatar, 19.40 h

14 d’agost: Argentina-Tunísia, 02.50 h

15 d’agost: Polònia-Eslovàquia, 14.30 h

15 d’agost: França-Dinamarca, 19.40 h

16 d’agost: Croàcia- Tunísia, 00.50 h

Hoquei herba

Miquel Delàs (Espanya)

7 d’agost: Espanya-Brasil, 00.30 h

8 d’agost: Austràlia-Espanya, 01.30 h

9 d’agost: Nova Zelanda-Espanya, 15.00 h

11 d’agost: Espanya-Bèlgica, 18.30 h

12 d’agost: Gran Bretanya-Espanya, 22.00 h

Atletisme

14 d’agost: Primera Ronda Salt de llargada, 02.20 h (Jean Marie Okutu Kouleitio)

16 d’agost: Primera Ronda Llançament de disc, 01.30 o 02.50 h (Sabina Asenjo Álvarez)

16 d’agost: Primera Ronda 100 metres tanques, 16.05 h (Caridad Jerez Castellanos)

17 d’agost: Primera Ronda 5.000 metres, 15.05 h (Ilias Fifa)  

18 d’agost: Primera Ronda Llançament de pes, 14.55 h (Carlos Tobalina Aspire

19 d’agost: Final 50 km Marxa, 13.00 h (José Ignacio Diaz Velazquez)

19 d’agost: Final 20 km Marxa, 19.30 h (Raquel Gonzalez Campos)

8 de setembre: Final salt de llargada Jocs Paralímpics, 15.00-18.00 h (Xavi Porras)

Tornar a dalt