Comunicat del FC Barcelona sobre la difusió del partit de Champions

Comunicat del FC Barcelona sobre la difusió del partit de Champions

El FC Barcelona es posa a disposició de les parts involucrades en aquesta situació amb la voluntat d’ajudar perquè els nostres socis i simpatitzants puguin seguir amb facilitat els partits

Després de la situació viscuda dimecres amb la difusió del partit de Lliga de Campions del nostre equip, de les moltes consultes i queixes rebudes a l’Oficina d’Atenció al Barcelonista, el FC Barcelona vol manifestar la seva preocupació per les dificultats en el seguiment televisiu del partit.

Els drets de televisió de la competició no són gestionats pel FC Barcelona, que els cedeix a la UEFA per poder participar-hi, i és aquesta qui ha arribat a acords amb Atresmedia i TV3, per als partits en obert; i amb Bein Sports, per als de pagament.

El FC Barcelona es posa a disposició de les parts involucrades en aquesta situació amb la voluntat d’ajudar perquè els nostres socis i simpatitzants puguin seguir amb facilitat els partits del nostre primer equip a la màxima competició europea.

Força Barça
Força Barça

Relacionat Amb aquest contingut

Tanca l'article

Relacionat Amb aquest contingut